За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!

Ці слова з повстанської пісні Миколи Вороного відображають мету і прагнення та одвічні мрії українців жити в єдиній соборній вільній державі, з любов’ю сіяти хліб, плекати діточок.

22 січня Україна відзначала 98-му річницю Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки – День Соборності – інформує сайт http://volvol-rayrada.zt.gov.ua/.

Напередодні свята в селищі Хорошів відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Соборності України.

Розпочалися заходи з урочистої церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку та до пам’ятної дошки загиблим воїнам АТО.

Участь в урочистих заходах узяли голова районної ради Андрій Ющенко, заступник голови районної ради Лілія Ковальчук,
керівник апарату райдержадміні-страції Ігор Ткач, представники районних установ, організацій, громадськість.

У своєму вітальному слові голова ра-йонної ради Андрій Ющенко закликав усіх до єдності та розбудови нашої держави, наголосивши, що це свято символізує єдність українських земель, і хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, проте Акт Злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

Після покладання квітів усі мали можливість подивитися літературно-музичну композицію «Моя Україна – країна Свободи і Соборності», яку підготували працівники районної центральної бібліотеки.

З історичною довідкою про ДеньСоборності України виступили директор районної центральної бібліотеки Микола Зубрицький та лектор районного Будинку культури Ігор Цвіра.

« День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, що територіальна цілісність України, скріп-лена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Щоб бути щасливим, український народ має бути єдиним. Саме цього дня ми глибше усвідомлюємо, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки», – з такими словами звернулася до присутніх заступник голови районної ради Лілія Ковальчук.

У читальному залі бібліотеки облаштована тематична книжкова виставка.

Підготувала Світлана Федоренко. Фото Ірини Сівінської та Світлани Приємської.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *