Єдиний всеукраїнський стрілецький день у Хорошівському РВК

20 січня згідно з планом підготовки військових комісаріатів на 2017 рік на базі Новоград-Волинського загальновійськового полігону були проведені практичні заняття з вогневої підготовки в рамках проведення Єдиного всеукраїнського стрілецького дня з організаційним ядром загонів оборони та ротою охорони Хорошівського РВК.

Єдиний всеукраїнський стрілецький день уперше в цьому році проводився саме з особовим складом підрозділів територіальної оборони Хорошівського РВК та буде проводитись і в подальшому з військовозобов’язаними інших військових комісаріатів Житомирської області.

Усі прибулі є мешканцями Хорошівського району та входять до складу загонів оборони та роти охорони Хорошів-ського РВК. Рота охорони є структурним підрозділом Хорошівського РВК, який створюється на особливий період і діє відповідно до покладених на нього завдань.

Метою проведеного заходу було поглиблення теоретичних знань військовозобов’язаних; відновлення практичних навичок військовозобов’язаних у поводженні зі зброєю та виконання нормативів зі стрілецької зброї; виховання у особового складу загонів оборони та роти охорони усвідомлення важливості виконання завдань, що стоять перед ними, патріотизму та наполегливості в освоєнні військових знань; згуртованості та злагодженості роботи при виконанні поставлених завдань.

Особовий склад військовозобов’язаних Хорошівського району взяв участь у виконанні вправ стрільби з автомата «Калашникова» (АК-74) та пістолета «Макарова» (ПМ). Заняття на полігоні були організовані на 5 навчальних місцях, де кожен військовозобов’язаний зміг вивчити заходи безпеки під час стрільб, будову стрілецької зброї, потренуватись у виконанні нормативів (неповного розбиранні (збирання) зброї) та практично виконати вправи стрільби з АК-74 та ПМ. Поставлені завдання виконані в повному обсязі.

Інформуємо, що у військових комісаріатах Житомирської області продовжуються заходи щодо комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. Запрошуємо всіх бажаючих до військових комісарі-атів для отримання додаткової інформації щодо проходження військової служби за контарктом у лавах Збройних сил України.

Василь Шевчук, старший лейтенант, заступник військового комісара з територіальної оборони.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *