«Хай буде Вкраїна соборна навік»

Любов до рідної землі формується у дитини ще змалку. Спочатку батьки сприяють проростанню паростків патріотизму, а згодом і навчально-виховний заклад долучається до цієї благородної справи. Адже формування рис громадянина української держави – одне з найважливіших завдань школи.

20 січня учні та педагоги Хорошівського НВК №1 організували та провели виховний захід «Хай буде Вкраїна соборна навік».

Свято відкрили віршами дівчатка-україночки, які символізували схід та захід нашої держави. Вони взялися за руки і гордо вигукнули: «Я – українка!». Педагог-організатор здійснила короткий екскурс у минуле та розповіла про події 1918-1919 років. Заступник директора з виховної роботи І.П. Хабаза підготувала презентацію та відеоролики, в яких демонструвалися краса та неповторність української землі. Діти із цікавістю їх переглядали.

Учитель музичного мистецтва Т.М. Гомонюк забезпечила музичний супровід заходу. Також її вихованці талановито виконали пісні «Не будь байдужим», «Я дитина твоя, Україно».

Упродовж свята в залі лунали патріотичні вірші, наповнені любов’ю та повагою до Батьківщини. Читці намагалися достукатися до кожного серця, тому поезії в їх виконанні звучали виразно та урочисто.

На захід були запрошені учні 7-х класів з учителями. Діти уважно слухали, коментували, доповнювали розповідь педагога-організатора.

Приємно було спостерігати, як учні володіють грунтовними знаннями з історії України, вміють висловлювати власні думки та аналізувати події.

Під кінець заходу кожен учень дав відповідь на запитання : «За що я люблю Україну?», аргументувавши власну думку.

Закінчилося свято піснею «Ми за мир», адже сьогодні Україна знову змушена боротися за цілісність своєї території.

Заходи, які виховують у дітей ціннісне ставлення до суспільства, держави, мають важливе значення, так як формують свідомість майбутнього патріота.

Історію України треба знати, вивчати і шанувати, адже «хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього».

Ірина Коханська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *