Нарада з роботодавцями

У районному центрі зайнятості 18 січня було організовано та проведено нараду з керівниками ринкоутворюючих підприємств району за участю соціальних партнерів на тему «Напрямки покращення співпраці із роботодавцями та соціальними партнерами». Участь у нараді взяли 15 керівників підприємств та соціальних партнерів. Серед запрошених були також помічник народного депутата та керівник апарату Хорошівської РДА Ігор Ткач, заступник голови районної ради Лілія Ковальчук, головний спеціаліст з питань зайнятості УПСЗН РДА Любов Гарматюк та представник засобів масової інформації.

На семінарі директор центру зайнятості Микола Полюхович виклав основні результати проведеної роботи за 2016 рік та презентував весь перелік послуг, який надається службою зайнятості.

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Ткач висвітлила нові підходи в роботі щодо надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості та роботодавцям, впровадження пакету послуг для роботодавців, зокрема електронного сервісу, можливості отримання послуг Служби та необхідної інформації без відвідування центрів зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Ткаченко розказала про актуальні напрямки покращення взаємної співпраці служби зайнятості з роботодавцями, про забезпечення спрощення надання інформації про потребу у робочій силі та звітності. Особливу увагу доповідач звернула на участь роботодавців у забезпеченні зайнятості населення, про їх зобов’язання, права та обов’язки.

Провідний фахівець із профорієнтації розповіла про навчання в Центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, за допомогою якого роботодавці можуть отримати висококваліфікованих працівників. Звернула увагу на таку послугу як проф-відбір на замовлення роботодавців.

Головний спеціаліст з питань праці УПСЗН Любов Гарматюк висвітлила   питання дотримання державних гарантій з оплати праці та сприяння легальній за-йнятості населення.

Було обговорено вплив підвищення розміру міні-мальної заробітної плати на діяльність підприємств, можливість оптимізації чисельності їх працівників та ймовірність загроз вивільнення працівників. Роботодавці наголосили на тому, що нововведення щодо збільшення податків та необґрунтованого розміру штрафних санкцій ведуть до занепаду малого та середнього бізнесу. Їхніми пропозиціями є встановлення оптимального розміру податків, що сприятиме легалізації зайнятості. Керівники підприємств розкрили своє бачення ролі та функцій Служби на ринку праці в контексті виступу Прем’єр-міністра України В. Гройсмана на засіданні Уряду 11 січня, а саме відзначили, що служба зайнятості завжди була і є помічником у вирішенні їхніх проблем.

Алла Фесенко, провідний фахівець з питань профорієнтації.
Фото Ірини Сівінської.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *