Цікаве спілкування і творчість – шлях до самовдосконалення

Незважаючи на вік, кожна людина прагне до спілкування, самовираження, вдосконалення та визнання. Тому не дивно, що  активні жінки нашого району гуртуються, щоб своєю працею, талантом і досвідом поділитися з  земляками, дарувати теплі хвилини зу-стрічей. Над цим працює благодійна громадська орга-нізація «Нитка Аріад-ни», жіночий клуб «Струни серця». Вони співпрацюють між собою і уже давно стали бажаними колективами і помічниками для територіального центру обслуговування населення. Свідченням цього є ви-знаний нашими земляками жіночий гурт «Свічадо». Своїми виступами, позитивною енергією вони  заряджають глядачів, а своїм прикладом доводять, що пенсійний вік – це той вік, коли ти  потрібен  не тільки дітям і онукам, але й суспільству.

У жіночому клубі «Струни серця» часто бувають гості. Сюди приходять люди за бажанням і за за-прошенням. Це люди, які не тільки хочуть поділитися виробами умілих рук, творчістю, талантом, а й  своїми професійними знаннями і навичками.

Нещодавно тут у гостях побувала цікава жінка, яка дуже талановита і, водночас, стійка до життєвих випробувань, що піднесла їй доля. Мало хто знає, що природа її наділила співочим  талантом. Вона має неабиякий талант і до рукоділля. Цього дня Людмила Прокопчук прийшла до нас із цілою низкою своїх оригінальних яскравих робіт із бісеру (фото 1). Від такої краси жінки клубу довго не могли оговтатись. Приміряли чудові вироби, дехто замовив  собі прикрасу.

Щастям світилися очі у цієї чудової жінки. Адже в ці вироби вона вкладала душу, нанизуючи щораз інший узор, який манить і чарує око глядача. Своєю присутністю вона подарувала часточку свого серця жінкам, а її душу членкині клубу зігріли теплими словами вдячності, гарячим чаєм і пирогами.

Для ще однієї обдарованої жінки, Валентини Василівни Панченко, творчість – це професія. Творити  для неї – як ковток повітря. Тому на гурток, який вона веде у Центрі дитячої творчості, хочуть потрапити багато діток за навчанням і красою. Своїми творчими досягненнями майстриня не тільки ділилася, а й провела майстер-клас для жінок клубу «Струни серця», а також для учасниць БГЖО «Нитка Аріадни». Тепер це знадобиться багатьом – і бабусям, і онукам. Пізнавати і вчитися новому завжди приємно (фото 2).

Напередодні свята працівників соціальної сфери до клубу завітала Валентина Володимирівна Панченко – начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації. Попри свою зайнятість, вона знайшла час, щоб відповісти на запитання, які зібрались у жінок клубу. Розповіла про порядок нарахування субсидій, різні види со-ціальних допомог, пільг. Законодавчо обґрунтовано і доступно Валентина Володимирівна відповіла на всі запитання, запрошувала при потребі звертатись до неї і до спеціалістів управління.

Наші жінки – творчі люди. Члени клубу «Струни серця» перебувають у по-стійному пошуку. Проводять цікаві вечори, розучують нові пісні, готують оригінальні виступи на засідання і т. д. А ще створюють один одному незвичайні подарунки. Серед найбільш привабливих – картини з природного матеріалу. Нещодавно один із таких виробів подарували колезі по клубу, директору територіального центру соціального обслуговування Валентині Онофріюк (фото 3).

Цікаве спілкування з жінками у громадських орга-нізаціях, навчання новому, розвиток творчих здібностей допомагають почуватися молодими, здоровими і завжди потрібними.

Петрунеля Горбачевська, керівник жіночого клубу «Струни серця».

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *