Добрим людям на здоров’я!

Новорічно-різдвяні свята асоціюються з гарно вбраною ялинкою, Дідом Морозом і Снігуронькою, подарунками та різними веселощами-розвагами.

І тому 8 січня, на другий день Різдва Христового, у Рижанському клубі був проведений різдвяний концерт.

Безліч колядок та щедрівок дарували глядачам гурт «Вишиванка». Перед кожною піснею виконувалось привітання – кілька віршованих рядків. На жаль, не всі жінки з гурту змогли виступити. Але дякуючи учасникам цього гурту Ларисі Шевчук, Світлані Сидоренко, Марії Корбут та Наталії Дзидзян ми змогли побачити різдвяне свято, приурочене народженню Спасителя нашого Ісуса Христа. Цього вечора лунали пісні у виконанні талановитих дівчаток, наших зірочок Ані Опанасюк та Яни Протасевич. Також приємним подарунком для присутніх були дзвінкі колядки, які лунали з вуст дітей. Ведуча не залишила без уваги всіх юних учасників і подарувала їм солодкі гостинці.

«Родзинкою» цього вечора був справжній козак, учасник концерту Юрій Щербина. Всі із великим задоволенням слухали пісні у його виконанні. Вразили і звеселили глядачів чудово поставлені сценки від Лариси Шевчук та Марії Корбут. Музичне озвучення, як завжди, надав Сергій Грибенюк.

Від мене окрема подяка гурту «Вишиванка» за довіру та запрошення супроводжувати їх у ролі ведучої.

Слухала я це все, дивилася на кількість присутніх у залі, і розуміла, що саме такі свята залишаються чи не єдиним місточком від нас до давніх традицій, нашого коріння, нашої історії і традиційної культури.

На завершення концерту з вітальним словом звернулася до глядачів завідуюча клубом Лариса Шевчук, вона привітала усіх з різдвяними святами та побажала всіляких гараздів.

Свято вдалося на радість людям і во славу Божу!

Люди дуже вдячні організаторам та учасникам за свято, яке вони влаштували для своїх односельців. І мали прохання – тішити всіх своїм виступом якомога частіше.

Урочиста частина концерту закінчилася, але за участі Сергія Грибенюка святкування продовжувалося «Дискотекою 70-х».

З гарним настроєм розходилися додому рижанці.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, нехай Боже благословення буде у кожному домі та у кожному серці.

Наталія Українець, с.Рижани.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *