Усіх зігріває сердечним теплом

Оксана Олексіївна Тичина працює продавчинею в магазині села Рудня Шляхова. Вона за характером – дуже добра людиною і ніколи не стоїть осторонь проблем ближніх. Усім намагається прийти на допомогу. А в ці останні буремні роки, коли наша країна перебуває у стані війни, наша Ксюша, як її лагідно нзивають односельці, постійно займається волонтерською діяльністю.

Народилася, зростала і вчилась Ксюша в селищі міського типу, але душа її прагнула до волі, безмежного поля, а найголовніше – великої родини. Бо ж село – це одна велика сім’я, яка складається як із молодших, так і з багатьох престарілих та одиноких людей. І така ситуація – це Ксюшина стихія. Бо покликання її душі – дарувати людям тепло свого золотого серця: порадити, підтримати того, хто опинився в складній життєвій ситуації. От тому після здобуття вищої освіти і створення сім’ї вирішили вони з чоловіком Віталієм поселитися в селі Рудня Шляхова, яке чимось нагадує Швейцарію. Тут є і узвишшя, і долина, і річечка, і зелені гаї, а найголовніше – роботящі, мудрі люди. Тут чужої біди не буває, тут один за всіх, а всі за одного.

І збудувала молода сім’я добротний дім, зростила сина Дмитра. Нині він студент IV курсу університету, відмінник. Оксана Олексіївна залучила сина до своєї волонтерської справи. Вона, використовуючи кожну вільну хвилину, не покладаючи рук, з самого початку війни на сході України, в’яже теплі речі, а Діма через житомирських волонтерів передає все на передову, щоб зігрілися маминим теплом чиїсь синочки.

Уже близько 15 років Ксюша – продавець. Встає раненько (іще о сьомій), щоб прийняти свіженький хліб. До речі, вона виконує всі забаганки покупців. Який сорт хліба хто замовить, навіть одну хлібину, – таку в магазині й отримає. А хто, може, захворів, то Ксюша передасть сусідами – задовольняє всі замовлення покупців-діабетиків, гіпертоніків, хворих на різні гастрити.

Велика заслуга Оксани Олексіївни ще й у тому, що в приміщенні магазину завжди чисто, затишно, а взимку – ще й тепло. Останні три роки Ксюша обігріває приміщення грубкою-каміном, яку своїми зусиллями змурувала, а влітку заготовляє разом із сином дрова. У нас в магазині – осередок спілкування сільчан, бо є умови для відпочинку – стоять лавочки, стільці, ще й телевізор. Злітаються до магазину різного віку покупці, як птахи до гнізда, бо тут на всіх чекає усміхнена, завжди в доброму настрої наша Ксюша. І ось тепер, напередодні різдвяних свят, ми хочемо щиро подякувати нашій Ксюші за її працю, за сердечне тепло і доброту і побажать міцного здоров’я, благополуччя і затишку в родині, миру в нашій державі.

За дорученням жителів села – Олена Мельник.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *